Skip to content

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION

Tiež fandíš futbalu? Tak si pocit víťazstva budeš môcť vychutnať odteraz s tvojou obľúbenou Nicolauskou. Pre všetkých skutočných fanúšikov totiž prinášame novú limitovanú edíciu v zlatom obale.

Uchmatni si zlatú trofej

Aby si novú futbalovú limitku nemusel v obchode dlho hľadať, obalili sme ju do zlatej farby, ktorá ihneď upúta tvoju pozornosť. Zlatá farba je tiež symbolom víťazstva. Ak si fanúšikom slovenského futbalu, aj ty určite veríš, že víťazstvo bude naše!

Slovenskóóó

K futbalovému fandeniu patria pokriky, ktorých máš samozrejme v zásobe neúrekom. My sme na fľašu novej limitky umiestnili ten najikonickejší. Pokrik, ktorý budeme kričať všetci spoločne, keď sa naplno rozbehne futbalové šialenstvo: Slovenskóóó.

Staň sa najlepším hostiteľom

 S novou futbalovou edíciou budeš najlepším hostiteľom práve ty! Stačí ju vychladiť a zvolať futbalovú partiu. Spoločne budete fandiť nielen futbalu, ale aj extra jemnej, striebrom filtrovanej a 5-krát prevzdušnenej Nicolaus Vodke.

Video Thumbnail

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

Rubin

Klenot medzi vodkami Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!