Skip to content

Ukáž sa

V NOVOM SVETLE

Ako už isto vieš, tvoja obľúbená Nicolaus Vodka neustále inovuje a prináša na trh netradičné limitované edície. Tá najnovšia nezaostáva v originalite a vyznačuje sa nielen vylepšeným obalom, ale tiež vnútrom. Jej názov je ALUxury Edition a poteší všetkých, ktorí sa chcú ukázať v novom svetle.

Vyrobená z raže

Nicolaus Vodku definuje jej extra jemná chuť. Inak tomu nebude ani v prípade novej limitky. Tentokrát je však jemnosť dosiahnutá ražou, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu vodkovú surovinu. Ražné vodky patria totiž medzi najčistejšie a najkvalitnejšie vodky na svete, a preto sme sa rozhodli vyrobiť novú edíciu práve z obilniny, ktorá bola vypestovaná v chladných podhorských oblastiach.

Uvoľni jej miesto

Chceme, aby si na svoje prišli aj nároční spotrebitelia, a preto sme sa rozhodli pre zmenu aj pri obale. ALUxury Edition má vo svojom názve luxus, ale tiež odkaz na hliník – alumínium. Práve z hliníka je vyrobená fľaša novej limitky, čo jej dodáva luxusný vzhľad a posúva ju na úroveň prémiových vodiek. Veríme, že sa vďaka svojmu dizajnu bude ALUxury Edition vynímať v obchodoch a na stoloch každej dobrej párty.

UVidíme sa v tme

Unikátom novej limitovanej edície je využitie UV atramentu, ktorý jej dodáva hravosť. V tme a pod UV svetlom sa fľaša rozžiari, čo ju predurčuje na poriadnu zábavu. Nová limitovaná edícia je tak určená pre všetkých, ktorí chcú spoznávať nové chute a zároveň hľadajú príležitosť na ozvláštnenie každej párty.

Luxury passion Mule

6 cl ALUxury Vodka
2 cl Giffard sirup Marakuja
1,5 cl Limetová šťava
Limetové plátky
Štipka soli
10 cl Franklin&Sons Ginger beer
Ľadové kocky

Ozdoba: Mäta, marakuja
Pohár: Medený hrnček

ALU Rose Collins

4 cl ALUxury Vodka
1,5 cl Limetová šťava
2 cl Giffard sirup Ruža
1,5 cl Campari
Sóda
Zlatý glitter

Ozdoba: Limetová kôra
Pohár: Long drink pohár

A – Lux Berry prosecco

5 cl ALUxury Vodka
2 cl Giffard Fruit for mix Malina (malinové pyré)
10 cl Prosecco
5 cl Sóda

Ozdoba: Maliny, mäta
Pohár: Vínový pohár

Rubin

Klenot medzi vodkami Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje
Čítať viac

Striebrom filtrovaná, svetom ocenená

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť. V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov
Čítať viac

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!