Skip to content

Ukáž sa

V NOVOM SVETLE

Ako už isto vieš, tvoja obľúbená Nicolaus Vodka neustále inovuje a prináša na trh netradičné limitované edície. Tá najnovšia nezaostáva v originalite a vyznačuje sa nielen vylepšeným obalom, ale tiež vnútrom. Jej názov je ALUxury Edition a poteší všetkých, ktorí sa chcú ukázať v novom svetle.

Vyrobená z raže

Nicolaus Vodku definuje jej extra jemná chuť. Inak tomu nebude ani v prípade novej limitky. Tentokrát je však jemnosť dosiahnutá ražou, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu vodkovú surovinu. Ražné vodky patria totiž medzi najčistejšie a najkvalitnejšie vodky na svete, a preto sme sa rozhodli vyrobiť novú edíciu práve z obilniny, ktorá bola vypestovaná v chladných podhorských oblastiach.

Uvoľni jej miesto

Chceme, aby si na svoje prišli aj nároční spotrebitelia, a preto sme sa rozhodli pre zmenu aj pri obale. ALUxury Edition má vo svojom názve luxus, ale tiež odkaz na hliník – alumínium. Práve z hliníka je vyrobená fľaša novej limitky, čo jej dodáva luxusný vzhľad a posúva ju na úroveň prémiových vodiek. Veríme, že sa vďaka svojmu dizajnu bude ALUxury Edition vynímať v obchodoch a na stoloch každej dobrej párty.

UVidíme sa v tme

Unikátom novej limitovanej edície je využitie UV atramentu, ktorý jej dodáva hravosť. V tme a pod UV svetlom sa fľaša rozžiari, čo ju predurčuje na poriadnu zábavu. Nová limitovaná edícia je tak určená pre všetkých, ktorí chcú spoznávať nové chute a zároveň hľadajú príležitosť na ozvláštnenie každej párty.

Luxury passion Mule

6 cl ALUxury Vodka
2 cl Giffard sirup Marakuja
1,5 cl Limetová šťava
Limetové plátky
Štipka soli
10 cl Franklin&Sons Ginger beer
Ľadové kocky

Ozdoba: Mäta, marakuja
Pohár: Medený hrnček

ALU Rose Collins

4 cl ALUxury Vodka
1,5 cl Limetová šťava
2 cl Giffard sirup Ruža
1,5 cl Campari
Sóda
Zlatý glitter

Ozdoba: Limetová kôra
Pohár: Long drink pohár

A – Lux Berry prosecco

5 cl ALUxury Vodka
2 cl Giffard Fruit for mix Malina (malinové pyré)
10 cl Prosecco
5 cl Sóda

Ozdoba: Maliny, mäta
Pohár: Vínový pohár

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

Rubin

Klenot medzi vodkami Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!