Limitovaná edícia venovaná všetkým, ktorí majú chuť na luxus. Nová Nicolaus GOLD Vodka je filtrovaná cez zlaté častice, čo sa odráža na jej výnimočne jemnej a hladkej chuti. Unikátna je aj svojím zlatým obalom, ktorý jej dodáva nádych luxusu a pozýva na nezabudnuteľnú párty.  

Video Thumbnail

Limitovaná edícia venovaná východnému Slovensku prináša zábavu do každej partie od Tatier až po Zemplín. Upúta hravým dizajnom s najvýznamnejšími miestami a pamiatkami východu. Vylepšená receptúra je zárukou extra fajnej chuti, ktorá vynikne samotná, s ľadom, ale tiež v miešaných drinkoch.

Video Thumbnail
Video Thumbnail

Limitovaná edícia pre všetkých, ktorí chcú ochutnať ten pravý odtieň zábavy. Ikonická fľaša v modrej sklovine láka svojou nevšednou a príťažlivou farbou, vďaka ktorej sa stane stredobodom pozornosti na každej párty. Samozrejmosťou je extra jemná chuť, typická pre striebrom filtrovanú Nicolaus Vodku.

Video Thumbnail
Video Thumbnail

Limitovaná edícia prefiltrovaná cez rubínové kamene. Zachováva si výnimočnú jemnosť typickú pre Nicolaus Vodku a vyšperkuje každú jednu párty. V ikonickej fľaši potiahnutej do holografickej etikety, ktorá odráža svetlo do hravých farieb a nesie elementy drahokamu rubínu.

Nová ražná vodka v hliníkovej fľaši. Ražné vodky patria medzi najčistejšie a najkvalitnejšie vodky na svete. Rozhodli sme sa preto vyrobiť novú edíciu práve z najcennejšej ozimnej raže pestovanej v chladných podhorských oblastiach. Unikátom tejto edície je tiež nová hliníková fľaša, ktorá jej dodáva prémiový vzhľad.

Video Thumbnail
Video Thumbnail
Zafir vodka fľaša

Limitka filtrovaná cez zafírové kryštály a minerál šungit. Vďaka tomu vyniká dokonalou čistotou a prináša ešte viac zábavy. Okrem extra jemnej chuti zaujme aj svojím jedinečným dizajnom, ktorý je inšpirovaný kryštálmi a farbou modrého zafíru.

Pri príležitosti majstrovstiev Európy vo futbale sme vytvorili limitku FOOTBALL EDITION. Jej zlatá fľaša sa stala symbolom domáceho fandenia a drinky z nej sme miešali na sociálnych sieťach. V kampani sa predstavili známe raperské mená ako Fobia Kid, Pil C, Majslef.

footbal fľaša
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Ultra jemná fľaša

Nicolaus Vodka je známa svojou jemnosťou. Prečo ju však nezjemniť ešte viac? Vďaka inováciám vo výrobe, dlhšiemu odležaniu a prístupu kyslíka vznikla limitovaná Nicolaus vodka ULTRA JEMNÁ. Okrem ešte lepšej chuti bola výnimočná aj svojím dizajnom v striebornej fólii, ktorý pokrýval celú fľašu a vyzdvihol jej ikonický tvar.

Nezabudnuteľnú atmosféru festivalov tvoríš TY. Preto sme v spolupráci s hudobnou skupinou Nerieš venovali limitku FESTIVAL EDITION vám všetkým, čo milujete festivaly. Spolu sme nahrali nový song, natočili klip, bavili sa na koncertoch a užívali si zábavu v backstagei.

festival fľaša
Video Thumbnail