Skip to content

Nicolaus Vodka je svetová

Nicolaus Vodka si vďaka svojej extra jemnej chuti a vôni našla fanúšikov v každom kúte Slovenska a stala sa najpredávanejšou slovenskou párty vodkou. Vedel si však, že jej chuť si obľúbili aj iné krajiny? Čítaj ďalej. Určite budeš prekvapený.

Okrem Slovenska si Nicolaus Vodku môžeš vychutnať v susednom ČeskuMaďarsku. Nájdeš ju tam nielen čistú, ale aj v rôznych príchutiach. Ďalšími krajinami, v ktorých si ju môžeš kúpiť, sú Nemecko a Luxembursko. Hoci sú známe skôr obľubou piva, zdá sa, že nepohrdnú ani najobľúbenejšou slovenskou vodkou.

Nicolaus Vodku však nájdeš aj u našich južnejších susedov. Obľubu si získala v Slovinsku, Chorvátsku, v Kosove či v Bosne a Hercegovine.

O pôvode vodky sa vedú dlhé diskusie. Doteraz nie je známe, v ktorej krajine bol tento nápoj prvýkrát vyrobený. O prvenstvo sa bije viacero krajín, medzi ktorými samozrejme nemôže chýbať Rusko. Aj keby pôvod vodky nebol ruský, jedno je isté, Rusko bezpochyby patrí k jej najväčším konzumentom na svete. Možno budeš prekvapený, ale na tomto silnom trhu si našla svoje miesto aj Nicolaus Vodka.

Najväčšie prekvapenie na záver. Čakal by si, že Nicolaus Vodku nájdeš v Nigérii? Áno, aj africké krajiny majú radi vodku a špeciálne, ak je ochutená. Obľubu si získali príchute lime, cranberry, mango, pineapple and coconut. Zaujímavosťou je čokoládová vodka, ktorá bola vyrobená špeciálne pre Nigériu. Tú nájdeš však po novom aj vo Veľkej Británii. Zoznam prekvapivých krajín uzatvára India, kde môžeš v obchodoch na Nicolausku taktiež natrafiť. Nečakané, však?

Striebrom filtrovaná, svetom ocenená

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť. V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov
Čítať viac

Aluxury

Ako už isto vieš, tvoja obľúbená Nicolaus Vodka neustále inovuje a prináša na trh netradičné limitované edície.
Čítať viac

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!