Skip to content

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život, ktorému dodá vždy ten správny odtieň zábavy.  

Zahalená do modrej

Je zvykom, že limitky Nicolausky sú stredobodom pozornosti. Našu ikonickú fľašu sme tentokrát zahalili do modrej skloviny, ktorá láka svojou nevšednou a príťažlivou farbou. Nech sa objavíš s Blue Edition kdekoľvek, môžeš si byť istý, že bude v centre diania.

Play Video

Záruka kvality

S modrou sa pred partiou nemusíš červenať. Nová Blue Edition je striebrom filtrovaná, 5-krát prevzdušnená a extra odležaná. To je záruka kvality a extra jemnej chuti, ktorú si každý vychutná, ako mu hrdlo ráči. Čistú, s kockou ľadu alebo v miešaných drinkoch.

Priťahuje zábavu

Modrá fľaša Nicolausky šíri okolo seba atmosféru zábavy a nových zážitkov. Vždy, keď sa niekde objaví, je to signál, že párty začína. Samozrejme, tie najlepšie párty sú v kruhu kamošov. A práve na zábavu s partiou je nová Blue Edition ako stvorená!

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION Tiež fandíš futbalu? Tak si pocit víťazstva budeš môcť vychutnať odteraz s tvojou obľúbenou Nicolauskou. Pre všetkých skutočných fanúšikov totiž prinášame novú limitovanú edíciu
Čítať viac

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Rubin

Klenot medzi vodkami Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!