Skip to content

Rozšírili sme zbierku ocenení

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží. Máme nesmiernu radosť, že po novom bola táto zbierka rozšírená a pribudli k nej dve cenné medaily.   

 

Zlato z Nemecka

Meininger’s International Spirits Award je názov rešpektovanej a dlhoročne organizovanej súťaže, ktorá sa koná v Nemecku. Porota zložená z odborníkov z rôznych krajín hodnotí vysokokvalitný alkohol pochádzajúci z celého sveta. Uznávaní liehovarníci každým rokom prihlasujú do súťaže svoje produkty, ktoré sú výsledkom ich vízií, inovatívnosti a tvrdej práce. V tejto silnej konkurencii sa nestratila ani najpredávanejšia slovenská vodka. Nicolauska zaujala porotu svojou kvalitou a odniesla si vo svojej kategórii zlatú medailu.

Platina z Ameriky

Druhú medailu si Nicolaus Vodka Extra Jemná odniesla z Ameriky. Konkrétne z mesta Los Angeles, ktoré je druhou najväčšou metropolou Spojených štátov a má stále väčší vplyv na chute spotrebiteľov. Súťaž L.A. Spirits Awards posudzuje kvalitu prihlásených produktov z pohľadu novej generácie odborníkov. Rôznorodý a skúsený tím expertov hodnotil v kategórii vodiek aj slovenskú Nicolausku a po prísnej previerke ju ocenil platinovou medailou.    

Vsaď na kvalitu

Veľmi nás teší, že naša snaha vyrábať kvalitnú slovenskú vodku bola ocenená. Rovnako nás však teší, že kvalitu Nicolausky oceňujete aj vy – spotrebitelia. Práve vďaka vašej priazni je Nicolaus Extra Jemná Vodka už dlhodobo najpredávanejšou značkou na Slovensku. Ďakujeme! 

Párty s príchuťou čokolády

Párty s príchuťou čokolády Ochutené Nicolaus Vodky si získali obľubu u všetkých, ktorí majú chuť spoznávať nové a zaujímavé kombinácie. Po ovocných príchutiach sme sa rozhodli rozšíriť tento rad o
Čítať viac

Získali sme Značku kvality

Získali sme ZNAČKU KVALITY Tvoja obľúbená Nicolauska získava ocenenia po celom svete a už dlhodobo je najobľúbenejšou a najpredávanejšou vodkou na Slovensku. Odteraz sa môže pýšiť aj významným ocenením Značka
Čítať viac

Nicolaus Vodka je svetová

Nicolaus Vodku nájdeš okrem Slovenska v ďalších 11 krajinách. Minimálne dve z nich určite nečakáš.
Čítať viac

Unikátna vodka s unikátnou výrobou

Chuť najpredávanejšej slovenskej párty vodky už poznáš. Poznáš ale aj jej príbeh?
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!