Skip to content

Rozšírili sme zbierku ocenení

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží. Máme nesmiernu radosť, že po novom bola táto zbierka rozšírená a pribudli k nej dve cenné medaily.   

 

Zlato z Nemecka

Meininger’s International Spirits Award je názov rešpektovanej a dlhoročne organizovanej súťaže, ktorá sa koná v Nemecku. Porota zložená z odborníkov z rôznych krajín hodnotí vysokokvalitný alkohol pochádzajúci z celého sveta. Uznávaní liehovarníci každým rokom prihlasujú do súťaže svoje produkty, ktoré sú výsledkom ich vízií, inovatívnosti a tvrdej práce. V tejto silnej konkurencii sa nestratila ani najpredávanejšia slovenská vodka. Nicolauska zaujala porotu svojou kvalitou a odniesla si vo svojej kategórii zlatú medailu.

Platina z Ameriky

Druhú medailu si Nicolaus Vodka Extra Jemná odniesla z Ameriky. Konkrétne z mesta Los Angeles, ktoré je druhou najväčšou metropolou Spojených štátov a má stále väčší vplyv na chute spotrebiteľov. Súťaž L.A. Spirits Awards posudzuje kvalitu prihlásených produktov z pohľadu novej generácie odborníkov. Rôznorodý a skúsený tím expertov hodnotil v kategórii vodiek aj slovenskú Nicolausku a po prísnej previerke ju ocenil platinovou medailou.    

Vsaď na kvalitu

Veľmi nás teší, že naša snaha vyrábať kvalitnú slovenskú vodku bola ocenená. Rovnako nás však teší, že kvalitu Nicolausky oceňujete aj vy – spotrebitelia. Práve vďaka vašej priazni je Nicolaus Extra Jemná Vodka už dlhodobo najpredávanejšou značkou na Slovensku. Ďakujeme! 

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION Tiež fandíš futbalu? Tak si pocit víťazstva budeš môcť vychutnať odteraz s tvojou obľúbenou Nicolauskou. Pre všetkých skutočných fanúšikov totiž prinášame novú limitovanú edíciu
Čítať viac

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!