Skip to content

Klenot medzi vodkami

Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje zábavu vyšperkovanú na maximum.

Nechaj sa zlákať rubínom

Jemnosť a Nicolauska. To je kombinácia, ktorá patrí odjakživa k sebe. Inak tomu nie je ani pri novej limitovanej edícii Nicolaus Vodka Rubin, ktorú sme ozvláštnili tým, že sme ju prefiltrovali cez rubínové kamene. Takto získala unikátnu chuť a zároveň si zachovala výnimočnú jemnosť typickú pre Nicolausku.

Vyšperkovaná do detailu

Klenot musí žiariť aj zvonka. Preto sme ikonickú fľašu Nicolausky potiahli do holografickej etikety, ktorá odráža svetlo do hravých farieb a nesie elementy drahokamu rubínu. Svoju obľúbenú párty vodku si tak všimneš v regáloch obchodov už na prvý pohľad.

Prinesie ti zábavu

Nová limitka Rubin predstavuje jedinečný produkt, ktorý svojou prítomnosťou ozvláštni každú párty. Jej chuť poteší všetkých milovníkov výnimočne jemnej chuti. Žiarivá fľaša ikonického tvaru zase pritiahne pozornosť všetkých pártychtivých. Chceš vyšperkovať zábavu na maximum? Siahni po klenote menom Rubin!

Striebrom filtrovaná, svetom ocenená

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť. V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov
Čítať viac

Aluxury

Ako už isto vieš, tvoja obľúbená Nicolaus Vodka neustále inovuje a prináša na trh netradičné limitované edície.
Čítať viac

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!