Skip to content

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla

Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť.

V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov na medzinárodnej pôde a rozšírila svoju zbierku o dve nové medaily. A to rovno z dvoch kontinentov!

Úspešná v Amerike...

New York World Wine & Spirits Competition je jednou z najuznávanejších súťaží na svete. Jej porotcovia sú skutočnými odborníkmi v oblasti alkoholických nápojov a neustále sledujú chute a trendy, ktoré hýbu trhom. Tento rok naslepo hodnotili tisícky vzoriek z celého sveta, ktoré boli prihlásené do súťaže, a vyberali z nich tie najoriginálnejšie chute. V tejto mimoriadne náročnej konkurencii si vybojovala Nicolaus Extra Jemná Vodka skvelú striebornú medailu.

... aj v Ázii

Hong Kong International Wine & Spirit Competition je považovaná za najprestížnejšiu súťaž v Ázii a je meradlom kvality vín a alkoholických nápojov pre miestny trh. Jej porotcami sú poprední ázijskí odborníci, ktorí hodnotia kvalitu vzoriek v rôznych kategóriách. Nicolaus Extra Jemná Vodka zabodovala medzi vodkami a oslovila porotu svojou výnimočne lahodnou chuťou a vôňou. Podobne ako v Amerike, aj z Ázie si odniesla úžasnú striebornú medailu.   

Radosť z každého ocenenia

Obe strieborné medaily získala Nicolauska v závere roka 2022 a rozšírila tým svoju zbierku na 19 ocenení. Či pochádza ocenenie z lokálneho festivalu, alebo z medzinárodnej súťaže, vždy máme z neho rovnakú radosť. Ešte viac nás však teší, že Nicolauska v súťažiach uspela vďaka svojej kvalite a veríme, že v tomto úspešnom trende bude pokračovať aj v novom roku 2023.

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION Tiež fandíš futbalu? Tak si pocit víťazstva budeš môcť vychutnať odteraz s tvojou obľúbenou Nicolauskou. Pre všetkých skutočných fanúšikov totiž prinášame novú limitovanú edíciu
Čítať viac

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!