Skip to content

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla

Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť.

V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov na medzinárodnej pôde a rozšírila svoju zbierku o dve nové medaily. A to rovno z dvoch kontinentov!

Úspešná v Amerike...

New York World Wine & Spirits Competition je jednou z najuznávanejších súťaží na svete. Jej porotcovia sú skutočnými odborníkmi v oblasti alkoholických nápojov a neustále sledujú chute a trendy, ktoré hýbu trhom. Tento rok naslepo hodnotili tisícky vzoriek z celého sveta, ktoré boli prihlásené do súťaže, a vyberali z nich tie najoriginálnejšie chute. V tejto mimoriadne náročnej konkurencii si vybojovala Nicolaus Extra Jemná Vodka skvelú striebornú medailu.

... aj v Ázii

Hong Kong International Wine & Spirit Competition je považovaná za najprestížnejšiu súťaž v Ázii a je meradlom kvality vín a alkoholických nápojov pre miestny trh. Jej porotcami sú poprední ázijskí odborníci, ktorí hodnotia kvalitu vzoriek v rôznych kategóriách. Nicolaus Extra Jemná Vodka zabodovala medzi vodkami a oslovila porotu svojou výnimočne lahodnou chuťou a vôňou. Podobne ako v Amerike, aj z Ázie si odniesla úžasnú striebornú medailu.   

Radosť z každého ocenenia

Obe strieborné medaily získala Nicolauska v závere roka 2022 a rozšírila tým svoju zbierku na 19 ocenení. Či pochádza ocenenie z lokálneho festivalu, alebo z medzinárodnej súťaže, vždy máme z neho rovnakú radosť. Ešte viac nás však teší, že Nicolauska v súťažiach uspela vďaka svojej kvalite a veríme, že v tomto úspešnom trende bude pokračovať aj v novom roku 2023.

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

Rubin

Klenot medzi vodkami Nebola by to Nicolauska, keby ti pravidelne neprinášala výnimočné limitované edície. Tá najnovšia nesie názov Rubin a predstavuje skutočný klenot medzi vodkami! Vylepšená je zvnútra aj zvonka a sľubuje
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!