Skip to content
Zafir vodka fľaša

Tajomná limitka

Zafir Edition

Nicolauska ti pravidelne prináša svieže limitované edície, ktoré sú typické svojím jedinečným dizajnom. Tou poslednou bola Zafir Edition filtrovaná cez zafírové kryštály a minerál šungit. Jej tajomstvo ti odhalíme v tomto blogu.

Pôsobivý kryštál zafír

Drahokam zafír sa vyznačuje svojou krásnou modrastou farbou a jedinečným leskom. Tento vzácny minerál prepožičal svoj odtieň aj novej limitovanej Zafir Edition, vďaka čomu pôsobí tajomným, no zároveň príťažlivým dojmom.

Vzácny minerál šungit

Prírodný minerál šungit pochádza z ruskej oblasti Karelia, v ktorej blízkosti sa nachádza malá osada Shunga. Pre svoje čistiace účinky je známy už celé storočia. Jeho účinky poznali aj ruskí vojaci bojujúci v armáde cára Petra I. Dostali totiž rozkaz nosiť šungit stále so sebou a piť len vodu, ktorá je cez tento minerál prefiltrovaná. Šungit však inšpiroval neskôr aj vedcov a jeho vzácne vlastnosti sme pri výrobe Nicolaus Vodky Zafir využili aj my.

Vyrobená unikátnou metódou

Nicolaus Vodka Extra Jemná, tak ako ju poznáš, je filtrovaná cez 24 unikátnych filtrov z aktívneho striebra. Limitovaná edícia Zafir Edition je vyrábaná podobným spôsobom, no navyše je filtrovaná cez vzácny minerál šungit a zafírové kryštály. Výsledkom je dokonale čistá vodka, ktorá ti prinesie ešte viac zábavy.

Vďaka svojej extra jemnej chuti a vôni je tiež výbornou súčasťou miešaných drinkov. Niekoľko sviežich a jednoduchých receptov nájdeš aj na našich sociálnych sieťach. Tak neváhaj a objav tajomstvo limitovanej edície Zafir Edition. Budeš prekvapený nielen ty, ale aj celá tvoja partia.

Nicolaus vodka Zafir SpritzNicolaus vodka Zafir Spritz

Zafir Spritz

3 cl Zafir Vodka
1 cl Bazový sirup
10 cl Šumivé víno/Prosecco
5 cl Sóda

Postup: Do vínového pohára s ľadom nalej 3 cl Zafir Vodky. Následne pridaj 1 cl bazového sirupu, 10 cl šumivého vína/prosecca a doplň 5 cl sódy. Ak chceš urobiť dokonalý vizuálny dojem, nezabudni na citrón a lístky mäty.

Lavender Space

6 cl Zafir Vodka
2 cl Levanduľový sirup
2 cl Citrónová šťava
Jedlý fialový glitter

Postup: Ak chceš, aby drink vyzeral ako na obrázku, použi guľatý pohár na šampanské. Postupne do neho nalievaj 6 cl Zafir Vodky, 2 cl citrónovej šťavy, 2 cl levanduľového sirupu. Žiariaci efekt dodá 1 lyžička fialového glittru. Aby to bolo úplne tip-top, pridaj ešte jedlý kvet.

Nicolaus vodka Zafir Levander SpaceNicolaus vodka Zafir Levander Space

Stn Collins

Priprav si long drink pohár s ľadom a nalej do neho 4cl vodky Zafir. Pridaj 2cl citrónovej šťavy, 1,5cl cukrového sirup a zalej to ešte 10cl sódy. Aby bol Stn Collins úplne dokonalý, nezabudni do neho pridať černice a ozdobiť ho mätou.

Zafir Mulled Wine

Do pohára nalej 2cl Zafir vodky, 15cl červeného vína, 2cl bazového sirupu, 2cl citrónovej šťavy. Všetko poriadne premiešaj, pridaj badián, plátok citrónu a poriadne vychutnaj.

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

Párty s príchuťou čokolády

Párty s príchuťou čokolády Ochutené Nicolaus Vodky si získali obľubu u všetkých, ktorí majú chuť spoznávať nové a zaujímavé kombinácie. Po ovocných príchutiach sme sa rozhodli rozšíriť tento rad o
Čítať viac

Získali sme Značku kvality

Získali sme ZNAČKU KVALITY Tvoja obľúbená Nicolauska získava ocenenia po celom svete a už dlhodobo je najobľúbenejšou a najpredávanejšou vodkou na Slovensku. Odteraz sa môže pýšiť aj významným ocenením Značka
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!