Skip to content

Unikátna vodka s unikátnou výrobou

Nicolaus Vodka si získala svoju obľubu po celom Slovensku. Pre svoju extra jemnú chuť sa stala súčasťou každej dobrej párty. Jej unikátnu chuť už určite poznáš, ale poznáš aj jej príbeh? Čítaj ďalej. V tomto blogu ti predstavíme unikátny výrobný proces, ktorým vzniká najobľúbenejšia slovenská vodka.

Prvotriedne slovenské suroviny

Aby chutila Nicolauska tak, ako má, používame na jej výrobu len ingrediencie tej najvyššej kvality. Ako prvé je potrebné pripraviť extra jemný a viacnásobne destilovaný lieh, ktorého základ tvorí dozretá kukurica zo slnečných slovenských polí. Následne sa lieh zmiešava s krištáľovo čistou ľadovcovou vodou, ktorá pochádza spod vrchu Háj-Nicovô ležiaceho na úpätí Tatier.

Unikátna filtrácia

Aby mala Nicolaus Vodka čo najjemnejšiu chuť a vôňu, necháme prefiltrovať lieh unikátnym spôsobom. Každá kvapka Nicolausky pretečie cez 24 špeciálnych kaskádových filtrov z aktívneho striebra. Tak a teraz už vieš, čo znamená nápis „striebrom filtrovaná“, ktorý určite dobre poznáš z našej etikety. Posledným krokom pred plnením do fliaš je 5-násobné prevzdušnenie a odležanie, ktoré dodáva Nicolaus Vodke ešte jemnejšiu chuť.

Plnená do ikonickej fľaše

Extra jemnú chuť a vôňu chráni fľaša s ikonickým dizajnom. Keďže chceme, aby si pri vychutnávaní Nicolausky prišiel na svoje úplne každý, plníme ju do fliaš s rôznym objemom. Veľkej obľube sa tešia 0,5 l a 0,7 l balenia, ale nezaostáva ani najväčšia fľaša s objemom 1 l a praktické 0,2 l balenie, alebo 0,04 l balenie, ktoré je vhodné na okamžitú spotrebu.

Vďaka svojej extra jemnej chuti, za ktorou stojí unikátny výrobný proces, sa stala Nicolaus Vodka najpredávanejšou slovenskou párty vodkou. Jej výnimočnú chuť si okrem slovenských spotrebiteľov obľúbili aj odborníci. Dôkazom sú ocenenia z domácich aj zahraničných súťaží. Na záver zostáva dodať už len jediné – nezabudni ju vychladiť a podávaj s kvalitným ľadom. Správne vychladenia ti signalizuje aj termocitlivá vločka na etikete, ktorá sa pri správnej teplote sfarbí domodra.

Na zdravie!

Striebrom filtrovaná, svetom ocenená

Zbierka ocenení sa opäť rozrástla Nicolaus Vodka Extra Jemná získala nové ocenenia a my máme z toho nesmiernu radosť. V závere roka opäť oslovila svojou chuťou a vôňou náročných porotcov
Čítať viac

Aluxury

Ako už isto vieš, tvoja obľúbená Nicolaus Vodka neustále inovuje a prináša na trh netradičné limitované edície.
Čítať viac

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!