Skip to content

Získali sme

ZNAČKU KVALITY

Tvoja obľúbená Nicolauska získava ocenenia po celom svete a už dlhodobo je najobľúbenejšou a najpredávanejšou vodkou na Slovensku. Odteraz sa môže pýšiť aj významným ocenením Značka kvality, o ktorom ti prezradíme viac práve v tomto blogu.

LEN PRE SLOVENSKÉ PRODUKTY​

Komisia pri udeľovaní ocenenia Značky kvality prísne hodnotí viacero kritérií. Tým najdôležitejším je však výroba na Slovensku. Značku kvality môže získať len slovenský výrobca, ktorý pre svoje produkty využíva domáce suroviny. Rovnako všetky fázy výrobného procesu sa musia uskutočňovať na území Slovenskej republiky. Ďalej sa prihliada na dodržiavanie deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.

Čisto slovenská vodka

Nicolaus Extra Jemná Vodka spĺňa všetky kritériá uvedené vyššie. Na jej výrobu používame len prvotriedne slovenské suroviny tej najvyššej kvality. Extra jemný a viacnásobne destilovaný lieh pochádza z dozretej kukurice vypestovanej na slnečných slovenských poliach. Lieh sa následne zmiešava s krištáľovo čistou ľadovcovou vodou spod vrchu Háj-Nicovô ležiaceho na úpätí Tatier. A na Slovensku prebieha, samozrejme, aj jej výroba a plnenie, konkrétne v Liptovskom Mikuláši.

Najobľúbenejšia slovenská vodka

Jednoducho, pri výrobe Nicolausky kladieme dlhodobo dôraz na slovenskosť. Preto nás nesmierne teší, že naše snaženie bolo ocenené a získali sme Značku kvality, ktorá je udeľovaná kvalitným lokálnym potravinám a výrobkom.

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION

Zaži pocit víťazstva s FOOTBALL EDITION Tiež fandíš futbalu? Tak si pocit víťazstva budeš môcť vychutnať odteraz s tvojou obľúbenou Nicolauskou. Pre všetkých skutočných fanúšikov totiž prinášame novú limitovanú edíciu
Čítať viac

Priprav sa na zlatú jeseň!

Si fanúšikom kvalitnej vodky a výnimočných limitovaných edícií? Máme pre teba super správu.
Čítať viac

Limitka pre šicke vešele vychodňare

Ci pana! Vytrim, dze še ciskaš? Idzem het! To sú len niektoré z hlášok zdobiacich novú limitovanú Extra Fajnu edíciu
Čítať viac

Priznaj farbu s Blue Edition

Partia, zábava a večer v znamení modrej. Nový prírastok v rodine Nicolaus vodiek nesie názov Blue Edition a je stvorený pre pulzujúci nočný život
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!