Skip to content

Získali sme

ZNAČKU KVALITY

Tvoja obľúbená Nicolauska získava ocenenia po celom svete a už dlhodobo je najobľúbenejšou a najpredávanejšou vodkou na Slovensku. Odteraz sa môže pýšiť aj významným ocenením Značka kvality, o ktorom ti prezradíme viac práve v tomto blogu.

LEN PRE SLOVENSKÉ PRODUKTY​

Komisia pri udeľovaní ocenenia Značky kvality prísne hodnotí viacero kritérií. Tým najdôležitejším je však výroba na Slovensku. Značku kvality môže získať len slovenský výrobca, ktorý pre svoje produkty využíva domáce suroviny. Rovnako všetky fázy výrobného procesu sa musia uskutočňovať na území Slovenskej republiky. Ďalej sa prihliada na dodržiavanie deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.

Čisto slovenská vodka

Nicolaus Extra Jemná Vodka spĺňa všetky kritériá uvedené vyššie. Na jej výrobu používame len prvotriedne slovenské suroviny tej najvyššej kvality. Extra jemný a viacnásobne destilovaný lieh pochádza z dozretej kukurice vypestovanej na slnečných slovenských poliach. Lieh sa následne zmiešava s krištáľovo čistou ľadovcovou vodou spod vrchu Háj-Nicovô ležiaceho na úpätí Tatier. A na Slovensku prebieha, samozrejme, aj jej výroba a plnenie, konkrétne v Liptovskom Mikuláši.

Najobľúbenejšia slovenská vodka

Jednoducho, pri výrobe Nicolausky kladieme dlhodobo dôraz na slovenskosť. Preto nás nesmierne teší, že naše snaženie bolo ocenené a získali sme Značku kvality, ktorá je udeľovaná kvalitným lokálnym potravinám a výrobkom.

Zima? Zahrej sa ultra drinkom

Zima? Zahrej sa ultra drinkom Počasie za oknom nám jasne hovorí, že teplé dni striedajú tie chladné a my budeme tráviť čoraz viac času doma. Možností, ako si spríjemniť dlhé
Čítať viac

Rozšírili sme zbierku ocenení 

Výnimočná chuť Nicolausky si získala okrem spotrebiteľov tiež priazeň odborníkov. Vodka unikátnej výroby si odniesla ocenenia zo Slovenska, ale aj z medzinárodných súťaží.
Čítať viac

Párty s príchuťou čokolády

Párty s príchuťou čokolády Ochutené Nicolaus Vodky si získali obľubu u všetkých, ktorí majú chuť spoznávať nové a zaujímavé kombinácie. Po ovocných príchutiach sme sa rozhodli rozšíriť tento rad o
Čítať viac

Nicolaus Vodka je svetová

Nicolaus Vodku nájdeš okrem Slovenska v ďalších 11 krajinách. Minimálne dve z nich určite nečakáš.
Čítať viac

VYCHUTNAJ SI NICOLAUSKU

Obľúbené produkty

Nicolaus Vodka nie je pre deti.
Preto obsah tejto stránky uvidíš, až keď odprisaháš, že máš viac ako 18 rokov!